Gerçekleştiren Gerçek Büyü Büyüleri

Gerçekleştirilen gerçek büyüleri bağlama büyüsü bulmak zordur, ancak işleyen büyüleri aramaya başlamadan önce, kavramanız gereken bir avuç şey vardır.

Başlangıç ​​olarak, sihir yalnızca büyüden kaynaklanmayacak. Çoğunlukla sadece sizden ve niyetleriniz ve istekleriniz tarafından yapılan elektrik ve titreşimlerinizden gelecek. Büyü, enerjinizi evrene serbest bırakmanıza yardımcı olan ve onun işleyebileceğinden emin olmanızı sağlayan bir yazılımdır.

Hepimiz büyülü bir elektrikle doluyuz. Hepimizin içinde ve diğer tüm konut ve cansız noktalarda güç vardır. Hepimizi birbirine bağlayan, gezegenlerin hareket etmesini sağlayan, ünlüler parıldayan ve ayrıca rüzgar esen her şeyin arasında güç de bulabilirsiniz. Her yerde mevcut olan bu elektrik esnektir, ücretsiz akar ve gerçekten güçlüdür ve gerçekten sihrinizi yapmak için sadece çağırdığınız ve kanalize ettiğiniz bu enerjidir.

Yani, gerçek sihir büyüleri arıyorsanız, önce kendi başınıza görünmeniz gerekecek. İçindeki enerjiyi kendi başına bulman gerekecek. Bu, size, enerjinize, bizi çevreleyen ve bizi bağlayan canlılığa ve sihrinizin işe yarayacağına ve sürdüğünüz sonuçları alacağınıza dair sağlam sarsılmaz bir inançla birlikte bir aracılık inancına sahip olarak tamamlanır. Esas olarak, büyü enerjisinin önemli bir kısmı ihtiyaçlarınızdan, niyetlerinizden ve isteklerinizden kaynaklandığı için, bu insanların duygularını güçlü tutmaya yardımcı olmak ve bu nedenle sihri güçlendirmek için çalıştığını düşünmeniz gerekir.

Koroner kalbinizde ve zekanızda her küçük şeyi hazır bulundurduğunuzda, gerçek büyü büyülerini çıkarmaya başlamaya hazırsınız. Bir büyünün doğru olup olmadığı önemli değil, iki hayati unsurdan ibarettir: yeni başlayanlar için, büyünün standardı. Tecrübeli bir cadı tarafından mı yazılmış? Doğru büyünün tüm önemli temellerini (renk, topraklama, görselleştirme, elementler, mevsimler ve benzeri gibi) göz önünde bulundurarak seçiyor mu? Oyuncu kadrosunda duygularınızı ifade etmenize yardımcı olabilecek etkili bir şekilde yayınlanabilir mi?

Bir büyüyü ciddiye alan ikinci ayrıntı, onu nasıl uydurduğun. Tam düşüncenizi, kapsamlı kararlılığınızı ve tam inancınızı belirleyen büyüyü sağlamazsanız, başarısız olacaktır. Uygun muamele ve dikkat göstermeden büyü vasıtasıyla hemen mırıldanırsanız ve en çok çaba ve odaklanma ruhunuz toplanabilir, başarısız olabilir.

Gerçekten işe yarayan gerçek sihri üretmek için, kalbinizle büyü ritüeline kendinizi atmanız ve her bir terimi bildiren büyüye uymanız ve her bir eylemi, ona rehberlik eden kapsamlı güç ile birlikte gerçekleştirmeniz gerekir. Ancak o zaman içinizdeki gerçek sihirli elektrik gücünüzden yararlanacaksınız ve daha sonra büyü, bu gücü açığa çıkarmak ve onu hedeflerinize doğru hedeflemek için işini yapacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *